1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem ze ściąganiem !

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez winek, Październik 10, 2008.

1. winek

winek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam :) jestem nowy :)

Mam konto USA. Posiadam golda. Zakupiłem na allegro 4000 microsoft points właśnie dla konta dla USA. Mam niby te 4000 pkt ale nie mogę pobrać [kupić] żadnego teledysku, nie wiem jak z grami itd ale przy próbie pobrania teledysku wyskakuje ciągle ten sam komunikat "ten element jest niedostępny z bieżącej lokalizacji". O co chodzi?

W fifie 09 nie mogę wykupić wszystkich lig Adidas live season [kosztuje 1600 pkt] przy próbie wykupienia wyskakuje inny komunikat "nie można pobrać informacji z rynku usług xbox live. Spróbuj później. Kod stanu: 80153005".

Co jest grane :/ próbowałem nawet z tą zmianą IP poprzez program Relakks i nic nie dało.

nie mam zbanowanego Xboxa bo mam go dopiero 2 miesiące i nic z nim nie robiłem i mam oryginalne gry.

z góry dzięki za pomoc :)

aha demka jak ściągałem fife09, nba09, top spin 3 itd to normalnie ściągnęło

2. Lotnik421 Xbox One

3. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    Odp: problem ze ściąganiem !

prawdopodobnie blokada regionalna czyli nie pociągniesz tych elementów ze stanów do europy,jest na to jakiś sposób ale nie wiem dokładnie o co chodzi, napewno musisz się łączyć do xbox live przez pc

4. nester3131

nester3131 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: problem ze ściąganiem !

Dokładnie tez miałem ten problem to mi kumpel pomugł jak sie zapytam to napisze jak to zrobił

Wczytywanie...

Poleć forum