1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem ze ściągnięciem nand rgh

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez cyryl19955, Listopad 13, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. cyryl19955

cyryl19955 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam potrzebuje nand z mojej konsoli żeby zrobić update dash do 16767 ale niestety ten który wydobyłem za pomocą xella jest jakiś nieprawidłowy gdyż xeBuild wywala mi informacje, że nie może odróżnić czy to "big czy small block" i że coś z nim nie tak. Natomiast kiedy odpalam flash360 z Pena na xboxie wyświetla mi się to co na screenie. Nand flasher również nie działa wyskakuje error. Ktoś ma jakiś pomysł? Z góry dziękuje.

FOTO:
    [​IMG][​IMG]

Do zamknięcia. Z pomocą przyszedł Simple Nand Flasher.

2. Lotnik421 Xbox One

3. baton

baton Moderator Członek Załogi Moderator Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    880
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Miasto:
    SZ/OST
    Zamykam

Wczytywanie...
Status Tematu: