1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem ze ściągniętą grą ! pomocy !

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez camelflo94fan, Grudzień 19, 2011.

1. camelflo94fan

camelflo94fan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej. Pobrałem grę z chomikuj (CRYSIS 2) kiedy się pobierała wszystko wyglądało dobrze,ale w trakcie wypakowywania jej wyskoczyła taka ramka.

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Najgorsze jest to, że to już druga gra z takim samym problemem :(... tyle kasy poszło i czasu :( czy ktoś może wie czy da się naprawić taki plik... ? Może zna ktoś na chomikuj.pl kogoś kto ma pewną grę do pobrania?czy ktoś miał z Was podobny problem? kupiłem płytyDVD +R DL i szkoda żeby się zmarnowały... :)

A i kiedy chcę wypalić grę przez imgBurn to wyskakuje taka ramka

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Nie wiem czy to jakieś fatum nade mną wisi, czy co...:/ trochę mnie to zniechęciło szczerze mówiąc.

czekam na Wasze porady.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ojciecmoderator

ojciecmoderator Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A nie łatwiej będzie pobrać z filesonic czy fileserve. Jest tyle dobrych polskich stron warezowych.

Wysłane z iPhone przez program Tapatalk

4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    a czytales komunikat? pisze ze czesc 7 jest za krotka czyli napewno zle sie sciagnela, sciagnij jeszcze raz i sprawdz ponownie

5. camelflo94fan

camelflo94fan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    barman_2000 - ok, spróbuje ściągnąć jeszcze raz. I napisze czy coś to pomogło.

6. KorK

KorK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Po co próbujesz nagrywać skoro wyskakuje błąd przy rozpakowywaniu?Który w większości przypadkach oznacza zły obraz gry albo złe ściągniecie(np.przerwanie w połowie itp.)

7. Dante41k

Dante41k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    Ściągać gry na X360 z chomiku? . Przecież to się totalnie nie opłaca, nawet jak wykupisz sobie pakiet punktów za 15 zł. Kup sobie chłopie konto na Filesonic za 1 zł miesięcznie i ciągaj z warezów bo takie piracenie w którym wydajesz ogromne nakłady pieniężne na pobranie pirackiej wersji z internetu jest do du*y. :)

8. KorK

KorK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Ewentualnie ********,choć nie raz można nieźle wpaść ,i to po kilku godzinach ściągania :p

Wczytywanie...

Poleć forum