1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem ze "ściereczką"

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez hdfkl, Styczeń 19, 2015.

1. hdfkl

hdfkl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam,
    jestem zupelnie zielony w te klocki, wiec z gory prosze o wyrozumialosc, ale przchodzac do problemu... mam na xboxie przerowbke lt 3, tak jak 2 moich kumpli. 1 z nich sciaga i nagrywa gry, ktore dzialaja u niego i u tego 2 kolegi, u mnie w wiekszosci przypadkow zreszta tez... no wlasnie... w wiekszosci przypadkow... co moze byc tego powodem, ze u mnie niektore nie dzialaja? wyskakuje mi blad ze sciereczka, mimo iz plyta nie ma nawet 1 ryski i pol godziny wczesniej kolega po nagraniu sprawdzal czy chodzi ( dziala, bo gdyby bylo inaczej, to bym wam gitary nie zawracal teraz :D ). innym razem ten 2 kolega pozyczyl mi gre, ktora u niego dzialala, a u mnie pokazal sie komunikat o niewlasciwym formacie. nie wiem jakie informacje sa istotne przy diagnozie, dlatego podam to co wiem na chwile obecna. ja mam wesje premium, nagrywajacy kolega bodajze slim (pewnosci nie mam), 2 kolega elite. obaj w tym samym czasie przerobili konsoje u tego samego goscia (ok 1.5 roku temu), ja jakies 3 miesiace temu u innego. wersje dasha swojego moge sprawdzic i jesli potrzeba podac, wersji kolegow juz raczej nie. aktulizacje sciagam na biezaco (tak jak i oni) jesli sie jakas pojawi.
    przypuszczam, ze powodow mojego problemu moze byc duzo i ciezko stwierdzic ktory jest wlasciwy, tym bardziej po tak lakonicznym wyjasnieniu, jednakze bylbym bardzo wdzieczny, za jakies pomysly z czego to sie bierze i jak to naprawic? z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. wojek_gacek

wojek_gacek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    Może laser na juz powoli dosc ?

4. hdfkl

hdfkl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    popraw mnie jesli sie myle, ale gdyby laser siadal, to tego typu bledy powinny chyba wyskakiwac na roznych grach i w roznych momentach (tzn raz plytke odpalam i chodzi, a raz wyskakuje blad), a nie zawsze tylko na konkretnych.

5. keyser2

keyser2 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Może masz tak, że słaba jakość jest nagranych płyt. Najlepiej sprawdzić Nero DVD Speed. I na pograniczu jakości twój słaby laser raz sobie radzi raz nie. Podkreć go, może pomoże.

6. dreamgsm

dreamgsm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    mam dokładnie takie samo zdanie - albo słaba jakość płyt, albo już laser siada - zaczyna się to tak że oryginały będzie czytał bez problemu a będą problemy z odczytem nagranych, i tak stopniowo coraz gorzej i gorzej...

7. hdfkl

hdfkl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jesli chodzi o plyty to verbatim, jakosc nagrania? o tym nic nie powiem, poki nie sprawdze w nero. no ale jesli bylby to laser, to jak go podkrecic? samemu moge to zrobic? i jest szansa ze laik da sobie z tym rade? ewentualnie ile moze mnie kosztowac wymiana lasera?

Wczytywanie...

Poleć forum