1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem ze skopiowanymi save'ami (WD 250GB)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bartle, Luty 21, 2010.

1. bartle

bartle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Elbląg
    Ostatnio naszlo mnie zeby przerzucic swoj profil wraz z save'ami na wiekszy dysk (WD 2500 BEVT). Wszystko pieknie ladnie pokopiowalem (za pomoca Xplorer360 zgralem dane z 20gb, i przy pomocy Xplorer360 250GB Edition wrzucilem na nowy dysk) W momencie odpalania fify za kazdym razem po odpaleniu gry kaze zakladac nowy profil (wybor poziomu, sterowanie, ulubiona druzyna itp) save'y wszystkie sa, ale nie mam swojego profilu, nawet jesli go stworze, to przy kolejnym uruchomieniu gry sytuacja sie powtarza. Mial ktos podobny problem? dodam tylko ze skopiowalem tylko partycje nr 3.

2. Lotnik421 Xbox One

3. lukiuki6

lukiuki6 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam podobny problem, tylko ze u mnie stary profil dziala, a savy nie. Udalo Ci sie zrozwiazac ten problem? Duzo jest podobnych tematow ale nikt nie pisze czy sie da czy nie.

Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum