1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem ze skrótami do Xbox'a.

Temat na forum 'Oprogramowania' rozpoczęty przez Kryniuk, Październik 6, 2014.

1. Kryniuk

Kryniuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skierniewice
    Witam mam problem, mam konsole przerobioną Softmodem i mam dashboard UNLEASHX, po lewej mam kilka opcji takich jak: DVD, Orginalny Dashboard i XBMC i właśnie o to ostatnie mi chodzi. Wciskając przycisk odpowiedzialny za uruchomienie tej aplikacji nic się nie dzieje, więc wciskam start a tam nic się nie dzieje i tu pojawia się moje pytanie. Jak mam edytować ścieżkę prowadzącą do danego programu?
    Wydaje mi się że jest nie właściwa :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. magiks33pl

magiks33pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Z tego co pamiętam musisz wejść w edycję dając na xbmc w menu unleash tylko później nie pamiętam co się naciskało --czarny biały czy back albo start i wyskakiwały właściwości w którym ustawiało się ścieżkę

4. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Podlacz konsole pod FTP zgraj sobie gdzies na hdd XBMC 3.5 ze skinami i potem na PC wyedytujesz plik .xbe tak zeby XBMC startowal jako glowny dash :)

Na necie poszukaj jak ustawic XBMC jako glowny dash, bo jest tutorial, sam z niego korzystalem. Ja teraz niestety nie mam czasu zeby go znalezc.

Wczytywanie...

Poleć forum