1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem ze Skyrim

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pyrographic, Marzec 17, 2014.

1. pyrographic

pyrographic Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, zaczne od poczatku a więc mam skyrim wersja Dog29 PL wypalany po 5 razy i za kazdym razem bylo to samo, przy zaatakowaniu kogos xbox sie zawieszał wyczytałem ze nalezy sciagnac TU
    wiec sciagnalem TU5 wgralem wszyskto pieknie smiga zadowolony 4h grania, dzis odpalam gre i nie moge wczytac zadnego save ani mojego ani tych automatycznych po kazdym wyskakuje komunikat "Plik jest uszkodzony i nie mozna go wczytac" jest na to jakas rada ? wiem ze zaczynanie gry od nowa nie ma sensu bo również potem sie nie chce wczytac.
    nie wiem czy to sie przyda ale mam LT 3.0
    prosze o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. grochu41

grochu41 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Czerwona Woda
    Usuń TU i spróbuj jeszcze raz wczytać.

4. pyrographic

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no to wtedy wyskakuje ze save byl zrobiony na pozniejszej wersji gry i zebym uaktualnil gre

5. pyrographic

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nikt nie mial takiego problemu ?

6. CozzY

CozzY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    Ja miałem podobne hocki klocki tyle że pod rgh, ale to raczej bez znaczenia. Nawet gdzieś tam mój płaczliwy post został o tym :) Jedyne wyjście - wersja angielska. Inaczej ominie Cię też Dragonborn i Dawnguard, a tego Ci nie życzę, Dovakhiin ;-)

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum