1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem ze skyrim

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez RBA2711, Grudzień 8, 2011.

1. RBA2711

RBA2711 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam
    Mam kopie zapasowa skyrim lecz gdy chce ja uruchomic na xboxie to wyskakuje napis ze brak aktualizacji i nie mozna wlaczyc gry skontaktuj sie z supportem.
    Co mam mu doinstalowac by go uruchomic? xboxa mam od wczoraj. przy mortal combat sam sobie cos dogral na poczatku. zmienil sie wyglad menu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. hools35

hools35 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wgraj z pendriva dash 13599.

4. RBA2711

RBA2711 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    po instalacji wywala po chwili czarnego ekranu, do pulpitu. mam ta niby pl wersję,i nie, mieściła się na płytę użyłem clone cd i wybrałem by nagrał, tak do końca. co mam zrobić by go uruchomić?

5. komar251

komar251 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Przy odpalaniu żadnych rzeczy nie zrobisz . Jedyny błąd w źle nagranej płycie / zła wstawka .

Post wysłany przy użyciu Tapatalk Pro korzystając z xperia x10 i .

6. Michał Kuniak

Michał Kuniak Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czesty problem z czarnym tłem i powrotem do dasha, sprobuj jeszcze raz wgrac lt 2.0, mam nadzieje że go masz ;>?? jesli tak to pozostaje czekac na lt 3.0, u mnie także wystepuje ten problem z grami xgd3

7. ziomo8

ziomo8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Sorry, a jaką masz wersję LT? Bo brzmi jak 1.9

8. RBA2711

RBA2711 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    kupilem go kilka dni temu. Dzis bede probowal to sprawdzic i wgrac 2.0 bo to napewnop 1.9 albo i mniej podobno troche lezal nie uzywany. takze wszystko jasne

Wczytywanie...

Poleć forum