Problem ze Skyrim

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

kubcia67

Użytkownik
Użytkownik
Witam , poprosiłem kolegę by zgrał mi Skyrim oczywiścię kopię nie oryginał w wersji polskiej . Mam LT 3.0 wszystkie kopie fajnie działają . Jak włączam grę , na początku jadą w wozie nikt nic nie mówi i tak ciągle dojadą do końca i dalej siedzą w wozie i nikt nie wychodzi , nikt nic nie mówi , ja też nic nie mogę zrobić , nic się nie dzieje . Mojemu kumplowi działa , płyta też jest dobrze nagrana , on zna się na tych rzeczach . Powiedział bym wyczyścił pamięć podręczną , ale to dalej nie pomaga , co mogę zrobić ?
 

Viper321

Użytkownik
Użytkownik
ściągnij obraz z innego źródła jak ściągałeś z torrentów to sprawdź ręcznie sumę kontrolną na jakie płyty nagrywasz ??
 

Shodan155

Użytkownik
Użytkownik
Z tego co się orientuje to Skyrim jest XGD3, wypalasz iHasem 124b na Verbatimce DL i powinno śmigać. Wcześniej przepuść obraz przez ABGX 1.0.6 żeby dograł Ci topologie i zweryfikował czy obraz nie jest uszkodzony.
Może po prostu jakaś walnięta wersja albo coś. Spróbować nie zaszkodzi. Wgraj grę na dysku, jeśli dotychczas grasz z płyty.

btw. nie ma polskiej wersji Skyrim na konsole, jest tylko na PC. tą co ty masz to zapewne wersja od DOG29 z podmienionymi plikami. lepiej pobrać angielską wersje i grać bez problemu.
 

kubcia67

Użytkownik
Użytkownik
Tak to wersja od DOG'a , juz mówiłem że dobrze jest wszystko nagrane , bo koledze działa . Więc nie wiem , poproszę by mi nagrał jeszcze raz , bo ja tego nie zrobię (nie posiadam napędu w netbooku) można zamknąć .
 

plendz

Świeżak
Świeżak
Tez mam wersje PL i działa tylko z płytki nie da się zainstalowac.Pobierz z inego zródła
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom