1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem ze słuchawkami i padem.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dafru, Październik 7, 2014.

1. Dafru

Dafru Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Polska
    Hej, mam problem. Wczoraj grałem sobie na xboxie 360 i miałem podpięte słuchawki do pada, niestety niechcący ułamałem wtyczkę i końcówka wejścia z kabla od słuchawek (tego co wpina się do pada) została w środku, ma ktoś jakiś pomysł jak ją wyciągnąć? PS. Rozkręcanie to ostateczność, zależy mi aby tego nie robić. Postaram się dołączyć zdjęcie bo dość chaotycznie to napisałem.

Wiem że nie najlepsza jakość ale zawsze coś:

http://zapodaj.net/183f1e557e10f.jpg.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dafru

Dafru Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Polska
    Odświeżam, mógłby ktoś pomóc? :(

4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1863
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie wiem może jakimś drucikiem spróbować powiosłować, albo czymś to zassać chociażby i ustami, może wyciągniesz, bo w końcu to tam jest wpięte? Miałeś jakąś strasznie nerwową grę .

5. Pat80

Pat80 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Iława
    Nie bardzo widać w czym jest problem, zdjęcie jest tragiczne ;/ . Rozumiem że w padzie została końcówka "bolca" od HD, taki jakby "grzybek", tak ? Nie wiem czy dobrze to rozumiem.

Ja miałem kiedyś podobny przypadek z MP3 Iriver w wejściu od słuchawek został kawałek przejściówki... problem rozwiązałem następująco:

Bardzo delikatnie wkleiłem do środka wcześniej przygotowaną na wymiar zapałkę, weszła ciężko w ten "grzybek" i po złapaniu kleju ( kropelka ) wyciągnąłem ze środka końcówkę razem z zapałką. Nie wiem czy taka operacja uda się tutaj, ale rozebranie pada też może nic nie dać jeśli to co zostało będzie wewnątrz gniazda.

6. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1234
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Z tego co pamiętam to ten plastik jest cały w środku wiec rozkręcenie pada może nie wiele dać, chyba że byś tam zrobił jakiś otworek na szpilkę i wypchną ten bolec. Mój pomysł to dobrać odpowiedni drucik/drewno i kropelkę bardzo szybko schnącego kleju, uważać bardzo by nie zapaćkać tam całego gniazda zetknąć ten drucik z klejem do bolca i odczekać aż zastygnie, pomału kręcąc w koło wyciągać.

Wczytywanie...

Poleć forum