1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem ze słuchawkami

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ScalierWig PL, Luty 20, 2013.

1. ScalierWig PL

ScalierWig PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.Ostatnio gadałem sobie z kolegą przez słuchawki i w pewnym momencie się mi zepsuły.Poprostu ja kolege słyszałem ale on mnie nie więc pomyslałem że mi się mikrofon we słuchawkach zepsuł.Zakupiłem więc nowe słuchawki do xboxa,podłączylem je i zacząłem z nim rozmawiać ale on znowu mnie nie słyszał choć rozmawiałem przez nowe słuchawki.Dodam że gdy podłączyłem kinecta to normalnie mikrofon w kinecie działał.Wie ktoś o co chodzi ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ile mają te słuchawki? masa mogła się przerwać przy samym wejsciu. Jakie w ogóle słuchawki?

4. ScalierWig PL

ScalierWig PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    słuchawki

te stare słuchawki to były oryginalne od xboxa a te nowe co teraz kupiłem to Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://agcomputers.pl/zdjecia/telefony/headset_xbox360.jpg.A o co chodzi z tą przerwaną masą bo nieznam się na takich rzeczach.

Wczytywanie...

Poleć forum