1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem ze Splinter Cell: Blacklist

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez xBox.Rlz., Sierpień 22, 2013.

1. xBox.Rlz.

xBox.Rlz. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pobrałem grę w wersji Diazepam z polskimi napisami, nagrałem IHASEM, mam LT 3.0. Przy instalacji DVD1 konsola staje na 45%, a DVD2 na 39%, próbowałem grać bez instalacji, spytało o tekstury HD, włożyłem drugą płytę i tak choćby pominęło instalację, i poprosiło o DVD1. Udało mi się przejść pierwszą misję, ale w trakcie ładowania kolejnej konsola dostała zwiechy i trzeba ją było zresetować, próbowałem potem zainstalować teksty bezpośrednio z DVD2, ale napęd mielił i mielił chyba przez 20 min, w końcu anulowałem i zaczęła się ładować misja, ale w trakcie ładowania znowu zwiecha i tak cały czas... Co może być przyczyną problemu?? Jeśli to może mieć coś wspólnego to dodam że nagrywałem prędkością x4, choć wcześniej nie miałem podobnych problemów.

2. Lotnik421 Xbox One

3. torus

torus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radom
    Mam dokladnie taki sam problem jak TY ! Nigdy wczesniej tez nie mialem problemow z zadna gra. Instalacja zatrzymuje sie na 47% a gdy chce zainstalowac tekstury HD prosi mnie o 2 plyte a potem sie wiesza... Po pierwej misi tez zawiecha.

4. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    A mi nie wyskoczyło zapytanie o instalacje tekstur HD,jak je zainstalowac?

Wczytywanie...

Poleć forum