1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem ze stanem gry w AC:B

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez raper54, Listopad 26, 2011.

1. raper54

raper54 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam taki oto Problem. Gralem na oryginalnej płycie w AC:B , jednak płyta uległa zniszczeniu i dlatego pobralem z Exsite wersje PL. Wgrałem na dysk i chce grac dalej- dokonczyc gre, jednak mój profil nie chce sie załadowac. Wyskakuje, ze nie mozna załadowac profilu uzytkownika, bo brak czegos tam. Co mam teraz zrobic? Nie chce grac od poczatku.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Radjo

Radjo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    być może ściągnięta wersja gry nie zgadza się z orginalną.

4. KamileQ

KamileQ Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wieliczka
    Musi byc taka sama wersja gry.

Wysłano z XPERIA X8 za pomocą Tapatalk.

5. raper54

raper54 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A nie mógłbym skąds sciagnac sevów i wgrac do xboxa? Skonczyłem na rozdziale 9.

6. komar251

komar251 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Trzeba było grać odrazu na piracie . Save nie wgrasz. A miałeś wersję angielską ? To ściągnij wstawki chyba dwie są oryginalne i któraś na pewno pójdzie bo to kopie tego Twojego oryginała.

Post wysłany przy użyciu Tapatalk Pro korzystając z xperia x10 i .

Wczytywanie...

Poleć forum