1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem ze stanem zapisanych gier (savy)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lukiuki6, Październik 15, 2012.

1. lukiuki6

lukiuki6 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    więc tak zrobilem zrzut partycji 3 na komputer (metoda przeciągnij - upuść). Potem dysk sformatowałem w konsoli (chciałem przerzucić savy, ale nie ruszyły). Następnie sformatowałem dysk w tej pierwszej konsoli (w tej co dysk pierwotnie się znajdował). Następnie wrzuciłem partycje 3 z kompa na dysk, konsola wszystko widzi. Profil działa, lecz savy nie np. z Forzy 3 pisze tak: (Profil Forza Motorsport 3,który próbujesz wczytać nie jest już dostępny. Korzystając z interfejsu głównego konsoli Xbox, usuń go i stwórz nowy) podobny komunikat wyświetla mi się np. przy grze Test Driver Unlimited 2. Już nie wiem co mam robić, prosiłbym o pomoc w tej sprawie. Aha sprawdzałem programem XBOX360 Resigner v1.0.0.3 ciąg tych liczb jest taki sam jak w Profilu.

Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum