1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem ze starszymi grami z Xboxa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tomek0807, Luty 14, 2014.

1. tomek0807

tomek0807 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Problem polega na tym, że nie mogę odtworzyć na Xbox360 niektórych starszych gier z Xboxa. Działa poprawnie Commandos 2 Men of Courage oraz The Sims 2. Nie mogę odtworzyć natomiast Indiana Jones And The Emperors Tomb, Forza Motosport czy The Urbz Sims in The City. Wszystkie te gry ze starego Xboxa są wymienione przez Microsoft jako kompatybilne z Xbox360. Nie instalowałem emulatora BackCompat_11-2007. Czyżby dlatego nie działały te gry? Jednak dlaczego działałyby pierwsze dwie wymienione? Dostaję komunikat: problem ze starszą grą na konsoli xbox360... Jeśli ktoś ma doświadczenie lub wiedzę w tej kwestii to bardzo proszę o wypowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie posiadam na ten temat wiekszej wiedzy ale i tak sie wypowiem - nie dzialaja Ci gry to może warto było by zainstalować "BackCompat_11-2007" :p
    Wiem tylko tyle iż każdy x360 majacy dysk ma emulator na nim wgrany- gralem jedynie w DOOM'a 3 i śmigalo

4. tomek0807

tomek0807 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie o to chodzi, że emulator już najprawdopodobniej jest wgrany na dysku. Dlatego działają gry Commandos 2 oraz Sims 2. Może ktoś ma jakiś pomysł, dlaczego nie działają trzy inne wymienione wyżej, a ujęte w wykazie gier kompatybilnych z Xbox360. Dlatego sama instalacja emulatora wydaje się nie mieć raczej sensu, bo pewnie nie tutaj jest problem. Myślę, że to sprawa samych gier.

Wczytywanie...

Poleć forum