1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem ze starym Samsungiem sm25

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez 19acid88, Grudzień 15, 2012.

1. 19acid88

19acid88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chorzów
    Witam, dostałem konsolke z 2006 roku. Facet kupił ją niby jako sprawną chociaz sam sie nie zna na tym. Problem w tym ze przy aktualizacji dashu wyświetla błąd E66. Wyglada jakby ktos chcial przerobic, nie udalo sie a potem przez wieki lezala bo dash ma 80k ileś. No to ok, podłanczam do kompa by przywrocic oryginalny firmware ( niby nigdy nie przerabiana ale widac ze plomby pozrywane i zaciski uzywane ). No i tu jest problem, napęd nie wchodzi w Vendor mode przez Intro (Sammy też próbowałem chociaz to jest dla sm28 i też fail). Gdy mam zrobic on/off w 1 sec nic się nie dzieje. Spróbowałem też zrobić PMT tutaj wchodzi w vendor ale już read nie zrobi. Imageshack - dddddddddww.jpg tu daje linka do screena z jf. Tak mi pokazuje gdy wejde w ten vendor po PMT a gdy READ Unknown flash type Read aborted !

2. Lotnik421 Xbox One

3. 19acid88

19acid88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chorzów
  4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Odp: Problem ze starym Samsungiem sm25

Bo źle to robisz ;-)
    1. Klikasz intro
    2. Wylaczasz zasilanie
    3. PMT do MPX01
    4. Włączasz zasilanie
    5. Znajduje nieznana pamięć jak u Ciebie.
    6. Klikasz jeszcze raz intro i automatycznie znajdzie poprawna pamięć (nie Wylaczasz już zasilania i nie przykladasz PMT)

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum