1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem ze starym XBOXEM 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Zaszczyk, Listopad 5, 2012.

1. Zaszczyk

Zaszczyk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam starego XBOXA 360, wersja z dyskiem 60GB. Kupiłem go jakoś 4 lata temu i przerobiłem od razu, tylko nie mam pojęcia jakim oprogramowaniem. Pamiętam że z 2 lata temu .iso gier poprawiałem programem 360WavesPatcher. No a teraz wchodzę do sieci i widzę, że sporo się pozmieniało jeśli chodzi o .iso i pirackie gry. No i mam pytanie, które wersje gier powinienem sciagać i wypalać LT 2.0 czy 3.0 czy jeszcze jakieś inne? Byłbym wdzięczny za wytłumaczenie tego. Bo przeczytałem sporo tutoriali z forum, ale dalej nic nie ogarniam.

Druga kwestia to taka, że kolega kiedyś podłączył swojego kinecta do mojego xboxa i zaktualizował mi dashboard, no i po tym zabiegu żadna piracka gra mi nie działa. Pokazuje się logo xboxa tylko.

Trzecia kwestia, to czy mogę dokupić kinecta, ale grać na nim na pirackich grach? Działa coś takiego?

Dzięki za pomoc!

2. Lotnik421 Xbox One

3. gruby33

gruby33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Możesz grać na kinect na piratach.
    Jak wgrałeś nowego dasha i nie czyta ci piratów to masz usuniętą przeróbkę więc musisz przerobić od nowa niestety.
    Poradnik jak patchować i nagrywać gry masz w mojej sygnaturce.

4. Teh_DoDi

Teh_DoDi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nowa Ruda/Słupiec
    Jak nie podłączałeś konsoli do internetu,i masz starą to poleciłbym ci zrobienie RGH(pewnie nie masz najnowszego dasha). Tak kinect działa z piratami,gra jak gra w końcu.Jak nie wiesz jaką masz przeróbkę nawet to tylko płyty stracisz i czas,rób RGH po prostu. Najlepiej wyjdziesz,bo i tak będziesz musiał na nowo ją przerabiać.

Wczytywanie...

Poleć forum