1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem ze steam

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez goran, Luty 25, 2016.

1. goran

goran Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    258
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    temat co prawda z kategorii PC ale póki co mogę pisać tylko tutaj.

W czym rzecz. Czy istnieje możliwość sprawdzenia np. po serialu gry do jakiego konta jest przypisana? Kupiłem siostrzeńcowi jakis czas temu kilka gier. Musiałem założyć konto steam i jakoś to działało ale w momencie jak z kompem coś się podziało przyszedł informatyk i klasycznie zaorał dysk i postawił system od nowa. Kartka na której zapisałem małemu dane do logowania zaginęła :)
    Ja za cholerę nie pamiętam na jakiego maila rejestrowałem konto. Nazwy konta też nie znam. Jedyne co posiadam to grę z serialem :) Jest opcja odzyskać konto w takiej sytuacji? Ma ktoś adres e-mail do supportu steam? Szukam na ich stronie ale mozna napisać do nich wiadomość ... bedac zalogowanym do steam :)

*oczywiście w razie potrzeby proszę o przeniesienie wątku do działu PC

2. Lotnik421 Xbox One

3. Traffic

Traffic ɹoʇɐɹǝpoW Członek Załogi Moderator XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    62
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak spróbujesz aktywować klucz ponownie to jest opcja, żeby sprawdzić na jakim koncie był już aktywowany - przychodzi wtedy e-mail na skrzynkę z nim powiązaną. Co do supportu, konto supportowe jest osobnym kontem w stosunku do zwykłego, także i tak musiałbyś je stworzyć, jak chciałbyś założyć ticket (powodzenia w kontakcie, krąży legenda, że komuś kiedyś odpisali :D).

4. goran

goran Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    258
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    problem (mój) w tym, że na żaden mi znany nie przyszedł mail (informacja była, że został wysłany). Możliwe, że załozyłem jakiś nowy. Ehhh

hehe, pocieszyłeś mnie! ;)

Podsumuję tylko akcję: mimo, że nie znałem nazwy konta, e-maila do którego było przypisane udało się odzyskac dzieciakowi konto (kilka dni korespondencji z supportem). Dzięki za sugestie z kontem supportowym. Nie miałem pojęcia, że coś takiego jest. Działa w miarę sprawnie (j. ang.)

Temat do zamknięcia/kosza ;)

Ostatnia edycja: Luty 29, 2016
Wczytywanie...

Poleć forum