1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem ze sterowaniem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez asmoroth, Maj 14, 2014.

1. asmoroth

asmoroth Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich forumowiczów. Mam nadzieję, że mój wątek nie zginie w gąszczu tematów bez odzewu poniewa! niezmiernie zależy mi na rozwiązaniu mojego problemu...
    Otóż, jestem wielkim fanem serii Tekken od 12 lat. Na konsoli xbox ogrywałem chyba z 2 lata Tekken 6...nie jestem mega wyjadaczem ale znam wszystkie ciosy, strategie, juggle, combosy itp...grałem dużo online i miałem wiele zabawy z tego.
    Jakiś tydzień temu kupiłem Tekken Tag Tournament 2 i nie mogę grać w swoją ulubioną grę. Całkowicie skopana jest reakcja na ruchy pada...albo nie działają odpowiednie kierunki, albo losowo zadziała nie to co właśnie wcisnąłem. Próbowałem zarówno na sterowania na analogu jak i na krzyżaku. Gra zachowuje się jakby jakieś bugi w niej były.
    W bijatycw bardzo ważne jest precyzyjne naciskanie konkretnych kombinacji i kogoś w miarę doświadczonego taki problem przyprawia niemal o nerwowy płacz.
    Dodam, że gra jest oryginalna, nowa, a na innych egzemplarzach z innych źródeł jest dokładnie to samo...
    Pytanie brzmi czy ktoś tutaj miał podobny problem z tą grą? Czy może są znane problemy ze sterowaniem w innych grach? Czy da się temu jakoś zaradzić czy jestem skazany na zrezygnowanie z konkretnego tytułu?
    Z góry wielkie dzięki za pomoc. Liczę na Was ;)

Wysłane z mojego LG-E975 przy użyciu Tapatalka

2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Ja swojego czasu grałem w Teken 6 grało sie ok fajnie było znajomemu siedzącemu obok obić mordkę. Problemów tam nie było ze sterowaniem, może masz już dosyć wysłużonego pada bo ja grając w Teken 6 tak go molestowałem ze po miesiącu musiałem wymienić z powodu na nie działające guziki

4. asmoroth

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    w Tekken 6 wszystki działa dobrze i w innych grach też. To nie jest problem pada tylko samej gry. Tylko z Tekken Tag Tournament 2 mam ten problem...dajesz np kierunek "lewo/dół" a postać podskakuje w zupełnie innym kierunku. Mam z resztą drugiego pada użytego może 2 razy od nowości i ten sam problem

5. szpadek

szpadek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rzeszów
    Hejka widze ze masz ten sam problem. Gram w tekkena od jakis 10lat. W tej chwili tez posiadam Tekkena Taga na iksa. , ten sam problem. Strzalki sa wykonane z jednego plastiku. Jakby byly osobno zrobione 4 kierunki problemu by nie bylo. Zwykly blok strzalka do tylu przy kombinacjach sprawia problem - to wina pada musialbys (chyba) kupic innego pada. Zwlaszcza ze mam dwa jeden starszy i ostatnii kupiony na obudwu gra sie przecietnie

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka

6. asmoroth

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    sęk w tym, że jednego z padów zmodyfikowałem tak, że krzyżak ze strzałkami nie jest już problemem...Zarówno w Tekken 6, jak i w practice mode w Tekken Tag Tournament wszystko działa znakomicie. Właśnie to jest irytujące, że jak ćwiczę sobie juggle i combosy w practice mode to działa jak burza, a jak tylko mam jakiegoś przeciwnika online bądź nawet offline to kierunki źle działają jakby zamulone...ten sam problem na zmodyfikowanym padzie jak i na tym bez modyfikacji...zamulenie na krzyżaku jak i na analogu...To wygląda tak jakby konsola nie wyrabiała z grą...i właśnie pytanie brzmi czy jest to możliwe żeby jakaś gra zwyczajnie nie wyrabiała na niektórych modelach xboxa? Może komuś coś takiego się przytafiło nie tylko w Tekkenie?

7. miaucoon

miaucoon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    A skoro problem dotyczy tylko tej gry, i nie tylko u Ciebie, to może problem nie leży po stronie sprzętu, tylko samej gry?
    Nie byłby to pierwszy przypadek kiedy producent, świadomie lub nie, robi takie numery.

8. asmoroth

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    właśnie dlatego próbuję dociec czy takie przypadki miały już miejsce w innych grach bądź u kogoś również w Tekken Tag Tournament. Definitywnie wygląda mi to na jakiś błąd w grze ale chcę się upewnić...Trochę to jednak dziwne, że Tekken jest najbardziej chyba znaną bijatyką a oficjalnie nigdzie o tym problemie nie ma wzmianki. Niedzielni gracze pewnie nawet nie zauważają problemu bo naciskają co popadnie ale mnie doprowadza prawie do płaczu kolejne skaszanione combo :p

Wczytywanie...

Poleć forum