1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem ze "struną" w gitarze z GH warriors of rock.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Konrad Mrok PL, Styczeń 16, 2011.

1. Konrad Mrok PL

Konrad Mrok PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Solec Kujawski
    Cześć. Tak jak w temacie mam problem z nazwijmy to struną w najnowszej gitarze z GH. A problem dotyczy tego że nie zawsze działa. Pomimo że ją naciskam to i tak nic się nie dzieje i te "kółka" czy jak to nazwać w grze po prostu przelatują. Od razu mówię że to nie jest wina mojego refleksu bo dwa dni wcześniej wszystko działało jak powinno. Baterie też sprawdzałem. Pomóż ktoś bo mnie już szlag trafia.

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Antek22

Antek22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bielsko
    Wszyscy narzekaja na ta gitare. Za chwile przestanie ci schodzic w dol,bedzie sie dalo grac tylko machajac w gore. Radze zwracac,lub wymienic. Przeczytaj na innych stronach,ogromna ilosc osob ma problemy z ta gitara. ;/

4. Konrad Mrok PL

Konrad Mrok PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Solec Kujawski
    oddać już nie mogę, bo pierwsze co zrobiłem to ją rozkręciłem, ale dobra tam, widzę że 300zł poszło do kosza.

5. Krzyzac

Krzyzac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mi nie działała wajcha ('struna') do dołu. Użyłem WD-40 i rzuciłem w kąt na jakieś 2 miesiące. Wyszło nowe gh, więc postanowiłem użyć owej gitary i ku mojemu zdziwieniu działa bez żadnego problemu. Mogłeś spróbować jej nie rozkręcać, bo to ostateczność. Zresztą mi nie przeszkadzała gra wadliwym sprzętem. Można się przyzwyczaić .

Wczytywanie...

Poleć forum