1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem ze stylem.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mateusz1233322, Sierpień 6, 2012.

1. Mateusz1233322

Mateusz1233322 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć. Mam pewien problem ze stylem. Nie chcący ustawiłem sobie w opcjach styl mobilny i pomimo klikania na dole Pelna strona nie chce mi przywrócić normalnego stylu. Kiedy się wyloguję i kliknę "pełna strona" wszystko jest OK.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mateusz1233322

Mateusz1233322 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    OK. Znalazłem temat w off-topicu, z takim samym problemem Pisało tam aby usunąć cookie i powinno pomóc. Niestety nie pomaga. Po usunięciu coockies kliknąłem na przycisk "pełna strona" i pojawił się dobry styl, lecz okazało się, że to tylko mnie wylogowało. Zalogowałem się i dalej po kliknięciu "pełna strona" wyrzuca mnie na główną. Macie jeszcze jakiś pomysł?

Wczytywanie...

Poleć forum