1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem ze swieza przerobka

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Patryk Greger, Kwiecień 1, 2014.

1. Patryk Greger

Patryk Greger Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Iława, Poland
    Witam. 2 tyg temu przerobilem swojego slima rzekomo na lt 3.0 w serwisie w grudziadzu. Niestety gdy zakupilem gry okazalo sie ze z 6 gier chodzi tylko dance central , kinect sport 1 i 2 a takie gry jak fifa 14 , gta V czy nike fitness sie nie wczytuja. czarny ekran po czym powrot do ekranu startowego xboxa. czy ktos pomoze mi okreslij w czym tkwi problem? jako osoba szara w tym temacie nie wiem od czego zaczac. czy serwis wgral mi lt 2.0 czy gry sa zle nagrane? niestety nie mam gdzie tych gier sprawdzic bo nie znam nikogo w okolicy z lt 3.0. dasha mam najnowszego.

prosze o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. grochu41

grochu41 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Czerwona Woda
  4. SZYMONZ25

SZYMONZ25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poland
    I na verbatimach?

Tapnięte z mojej Z1

5. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Gry nie mają wgranej topologi dlatego je wywala. Do lt 3.0 skan abgx 3.0 na ustawieniu autofix level 3, a lt 2.0 trzeba dograć topologie lt 2.0 ręcznie.

6. Patryk Greger

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Iława, Poland
    niestety sam ich nie nagrywalem. nie mam ihasa. dzis pozyczylem kilka gier od kumpla zeby zobaczyc co pojdzie. kolega ma lt 2.0 , wszystko szlo (bo rzekomo to uniwersalne gry) dopoki nie wlozylem do napedu forzy horizon 4.0 oraz nfs hot pursuit ktore u kumpla na 2.0 chodza. moze to wam cos da. blad a raczej jego brak taki sam jak w opisanych grach powyzej. czarny ekran i wywala na ekran startowy. pomozcie mi stwierdzic kto ma racje. serwis czy ziomek od plyt...

7. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Lt 3.0 napewno masz. Po prostu zle kopie odpalasz na konsoli

Wysłane z telefonu przez Tapatalk

8. Patryk Greger

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Iława, Poland
    czyli sadzisz ze to wina gier ktore zakupilem?

serwis obiecal mi wyslac gierke na sprawdzenie. takze czekam.

9. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Na to stawiam że wina gier bo z lt 3.0 i z grami xgd3 często się pojawiają pytania na forum że gry nie odpalają. Po prostu trzeba samemu nagrywać i znaleźć najlepsze ustawienia wypalania bo co konsola, gry i nagrywarka to inna historia

Wysłane z telefonu przez Tapatalk

10. Patryk Greger

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Iława, Poland
    czeka mnie chyba kupno nagrywarki. mam teraz lite on dvdrw shw -16hss ata device - ktory sie raczej nie nadaje?

11. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Na moje oko kopie xgd3 nagrane nie pod lt 3.0 lub komuś się zapomniało dograć topologi pod lt 3.0 , skoro od kumpla xgd3 nagrane pod lt 2.0 nie chodzą to znaczy ,że lt 2.0 nie masz tylko lt 3.0. Jakbyś nie miał żadnego lt obrazek z gry by się nie pokazał. Twoja nagrywarką możesz spróbować nagrać w clonecd szybkość 2.4x z pliku dvd i przed nagraniem skan abgx 360 z ustawieniem autofix level 3. I przy nagrywaniu dać nagrywanie do końca płyty i używać płyt DL+ 8,5gb.

12. ArabGirl

ArabGirl Dziewczyna Dziewczyna Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rabka
    Niby dlaczego sie nie nadaje? Ja nagrywam zwykla nagrywarka z laptopa i smiga.Wiadome tylko,ze nie pogram w gry,ktore maja CIV.

Wczytywanie...

Poleć forum