1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem ze zczytaniem LiteOn spoofed na Samsung ms28

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MastreDziku, Listopad 3, 2011.

1. MastreDziku

MastreDziku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    śląsk
    Otóż mam Liteona 74850c spoofowany na samsunga ms28 i firmware iXtreme 1.4 Problem mój polega na tym, iż muszę mu wgrać LT+ 2.0 Przy próbie aktualki dasha wywala błąd E66. Gdy próbuję zczytać napęd poprzez PhatKey odczytuje Key.bin oraz Iquiry.bin i potem wywala błąd że napęd nie jest LiteOn. To samo metodą Dummy from iXtreme. Co mogę teraz zrobić? Jak wgrać flash LiteOn? Myślałem skopiować klucz do pustego flasha LT+ 2.0 ale nie da się zrobić kopiuj - wklej. W DosFlash nie da się przejść w vendor by cokolwiek zczytać. Pomocy, proszę.

PROBLEM ROZWIĄZANY POPRZEZ MANUAL SPOOF W JUNGEFLASHER

Wczytywanie...

Poleć forum