1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem ze zdrapką 3 miechy - PILNE!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Szynka Babuni, Grudzień 11, 2010.

1. Szynka Babuni

Szynka Babuni Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Dzisiaj aktywowałem sobie polskiego live-a i chciałem wpisać zdrapke 3 miechy którą dostałem wraz z zestawem startowym xbl pare miesięcy temu(zestaw z 60gb dyskiem, słuchawkami i tą kartą). Dzisiaj wpisuje ten kod i nie wyświetla mi że jest zły tylko pojawia się jakiś bląd -.- Najpierw próbowałem w xboxie i wyświetlał się jakiś błąd że nie można pobrać z marketplace a potem jak kliknąłem anuluj to pokazało się że niby jest zły, ale przed chwilą wszedłem na strone xbox.com i tam próbuje wpisać kod i zamiast że jest zły pisze takie coś :W czasie transakcji wystąpił błąd. Spróbuj później.

Prosze mi pomóc kupiłem sobie Cala 7 i korci mnie do multi strasznie :(((( HELP!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ricko

Ricko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Moze masz kod na golda na zly region bo teraz jestes na europie a kod zapewne masz na USA. Musisz kupic gold na europe/PL/UK bo usa nie bedzie dzialac. Taka moja teoria :D

4. Szynka Babuni

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No właśnie nie wiem bo na karcie są instrukcje w językach europejskich (niemiecki,włoski,hiszpański itp.) więc powinna działać :( cholera może dlatego że jest to karta starej daty i już wygasła albo była zrobiona żeby działała z tamtymi państwami bo o Polsce jeszcze nie było mowy :(

5. Swirus

Swirus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chicago
    Spróbuj jeszcze pozmieniać region, jeśli dalej nie bedzie działać skontaktuj się z serwisem xbox lub z sklepem w którym kupiłeś, lepsze to niz nic nie robić :]

6. Szynka Babuni

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie dzisiaj emigrowałem konto i za 12 miesięcy znowu to moge zrobić -.- Musze się z nimi skontaktować tylko czekać na odpowiedź 2 tygodnie jak taka gierka będzie się kurzyła na szafce :(

7. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Zadzwoń do supportu MS, moze ci wymienia kod

Wczytywanie...

Poleć forum