1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem ze zdrapka GOLD

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez VivaLaVida, Styczeń 15, 2013.

1. VivaLaVida

VivaLaVida Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich.

Trzy miesiące temu zakupiłem nową konsole i do tej pory nie używałem jeszcze usługi XBL.
    Dzisiaj przy próbie aktualizacji zdrapki na miesiąc golda wystąpił problem z danymi rozliczeniowymi.
    Przy zmienieniu ustawień regionalnych na Polskę i wpisaniu moich prawidłowych danych, występował error, że ustawenia regionale i dane rozliczeniowe się różnia. Więc zmieniłem wszystko na Wielką Brytanie wpisałem przykładowy adres z Londynu i tym razem przy wpisywaniu kodu wyskakuje błąd stanu 80070057. Tak samo jest przy próbie wykupienia darmowego miesięcznego triala dla nowej konsoli, gdyż nie wykorzystałem jeszcze przy założeniu nowego konta. Nie wiem zabardzo co z tym fantem zrobić. Jeżeli macie jakiekolwiek pomysły byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ozmatox

ozmatox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Odp: Problem ze zdrapka GOLD

Miałem podobnie z poziomy konsoli, ale zdrapke wpialem na lapku na stronie xboxa logujac sie na swoje konto i poszlo bez problemu.

Wysyłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum