1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem ze zgraniem gry na HDD

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pavcio002, Czerwiec 24, 2012.

1. pavcio002

pavcio002 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam problem z zgraniem gry Ghost Recon: Future Soldier na HDD. Gra została przepuszczona przez ABGX i wypalona przez IMGBurn (oba programy ustawione jak w poradniku) nagrywarką LiteOn iHas 124B. Dashboard: 14779, L.T. 3.0., napęd oryginalny. Płyty: Verbatim DVD+R DL. Podczas weryfikacji od samego początku mam błąd "failed to read secotors xxxx-xxxx". Miałem to przy wszystkich grach, ale tylko ta nie chce się nagrać na HDD (należy niby przeczyścić płytkę szmatką). Gra z płyty działa normalnie, aczkolwiek w 1 misji mam moment gdzie jest wczytywanie i nieskończoność i na tym momencie skończyła się moja gra.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nagrywarka walnietą

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

4. pavcio002

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nagrywarka jest na 100% dobra. Kupiona 4 dni temu, ma L.T. Max.

5. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    zmien ustawienia w imageburnie pod swoje plyty (jak Verbatim to mówią że z Singapuru mają być)jesli weryfikacji nie przechodzi nie zainstaluje sie na HDD

6. pavcio002

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok, znajdę i zaraz spróbuję ale została mi ostatnia płytka ;).
    EDIT
    W jakiej zakładce mogę zmienić to ustawienie?

Wczytywanie...

Poleć forum