1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem ze zgrywaniem gier na dysk

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Hyjal, Wrzesień 22, 2012.

1. Hyjal

Hyjal Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Witam. Mój problem polega na tym iż przy każdej próbie zgrania gry sr2 na dysk przy 30%(+-) zgrywania wyskakuje błąd aby wyczyścić płyte.
    Po paru próbach poddałem sie czy mogę coś zrobić z tym.(czy istnieje możliwość ściągnięcia tej gry wrzucenia na pendrivea i potem na dysk konsoli a płytka by służyła do autoryzacji?)jakby co konsola nie przerobiona slim 250 gb.Prosze o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Nie da się zrobić tak jak Ty mówisz. Możesz tak grę zgrać w formacie GoD (już zainstalowaną) ale musisz mieć RGH.

4. Hyjal

Hyjal Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    To troche słabo :(

Wczytywanie...

Poleć forum