1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem ze zgrywaniem gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez GeT, Sierpień 21, 2011.

1. GeT

GeT Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    Witam
    Ściągnąłem ostatnio 4 gry zawsze jak nagrywałem gry to wszystko było wporządku robiłem ostatnio formata komputera ściągnąłem na nowo ImgBurna i niby wszystko dobrze się nagrało lecz jak wsadzam do konsoli to piszę tylko zagraj w grę nie mogę zgrać na dysk ani nic i za chwilę wyczyść płytę bla bla bla...
    Wiecie może dlaczego się tak dzieje?

2. Lotnik421 Xbox One

3. maszin

maszin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Sprawdziłeś płytkę abgx'em może masz jakieś błędu odczytu.

4. GeT

GeT Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    Płytkę ze złości połamałem a obraz czyściutki sprawdzałem przed chwilą ;]

5. maszin

maszin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dobrze obraz. Też miałem obraz czyściutki a po sprawdzeniu płytki gra nie działała ponieważ była źle nagrana. Zmień nośnik :)

6. lubieplacki

lubieplacki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Palnik siada albo płyta lipna. Ja np miałem tak nagrywałem grę gra się nagrała wsadziłem zainstalowałem a za 15 min gra już nie działała : D Wina nagrywarki.

Wczytywanie...

Poleć forum