Problem ze zgrywaniem piosenek... Pomocy !

danielek1212

Świeżak
Świeżak
Witam ma taki oto problem oczekuję jak najszybciej pomocy nagrałem sobie parę przyśpiewek dla Lecha Poznań do fify 11 ale trzeba najpierw zgrać je na dysk... Ale mi to nie idzie bo: Nagrałem płytę CD Audio otwieram pisze zgraj na dysk naciskam "zgraj na dysk" później zaznaczam wszystkie piosenki żeby je zgrać naciskam dalej edytuję informacje o albumie przechodzę dalej a tam że niby już się zgrało a tam gdzie jest stan same krzyżyki błagam pomocy !! (oczywiście nie chce się zgrać)



Film:

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

h4xor

Użytkownik
Użytkownik
W jakim formacie zgrałeś te piosenki ?
 

danielek1212

Świeżak
Świeżak
Chyba mp3 a to źle ?


Ale odtwarza je normalnie przecież to może być winna formatu ?
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Tak, MP3 Ci nie otworzy. Musisz byc Audio CD.
 

danielek1212

Świeżak
Świeżak
A jak mam zrobić prawidłowo żeby zgrało ? Na płytę CD a jak prze konwertować ?
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nagrywasz jako Audio CD ( nie mozesz jako dane)
 

danielek1212

Świeżak
Świeżak
Nagrywam Audio CD ale mp3 to źle ?? Otwiera słucham w x boxie ale nie chce zgrać to to ?? WMA muszę zmienić ?
 

rs.pect

Użytkownik
Użytkownik
Audio CD to specjalny format muzyki, gdzie na płytę CD wchodzi średnio 17 piosenek po średnio 3 minuty. Audio CD to NIE JEST mp3, ani wma.

http://pl.wikipedia.org/wiki/CD-Audio
 

danielek1212

Świeżak
Świeżak
Czyli co mam nagrać?
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
W nero masz specjalna opcje, ktora pozwala na nagranie Audio CD.
 

danielek1212

Świeżak
Świeżak
nagrywam AUDIO CD !! Ale czy mp3 dobre czy jakiś inny format ?!
 

danielek1212

Świeżak
Świeżak
Audio Cd nagrywam i dzieje się to co na filmiku... niby tak szybko się nagrwya a jednak nic... Pomocy to forma mp3 czy to źle jeśli tak to na jaki zmienić ?
 

rs.pect

Użytkownik
Użytkownik
Możliwe, że płyta jest uszkodzona, ja miałem taki znaczek przy pierwszej piosence (a płyta była oryginalna, lecz nieco porysowana).
 

danielek1212

Świeżak
Świeżak
Kolego mam 3 takie płyty żadna nie działa (filmik) rs.pect: Nagrywałeś mp3 czy inny format ?
 

rs.pect

Użytkownik
Użytkownik
Nie, ten znaczek po prostu był u mnie, bo Xbox nie mógł odczytać płyty (oryginalna), nie jestem wielce zainteresowany muzyką na Xboxie, tylko z nudów testowałem opcję ripowania.
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
A napewno masz miejsce na dysku?
 

danielek1212

Świeżak
Świeżak
mam 27 gb

Jaki to musi być format ?? Wiem że audio cd ale format mp3 ?
 

bloodwars29

Użytkownik
Użytkownik
czlowieku...nie ma takiego czegos jak audio cd mp3 ...jest audio cd a co innego to mp3....
sciagasz byle jaki konwerter z mp3 na audio...nawet windows media player chyba to ma
jak przekonwertujesz to masz piosenki w formacie audio
i te wlasnie nagrywasz

jak kupujesz oryginalna plyte z muzyka alo nawet taką z gazety czy innego brawo...to masz plyte audio cd tak jak kolega pisal okolo 17 piosenek po 3 minuty....zreszta są google
 

danielek1212

Świeżak
Świeżak
nagrywam Audio Cd ale nie chce zegrać na dysk dalej... Objaśnij mi to na gg oka Mogłbyć??
 

danielek1212

Świeżak
Świeżak
Próbowałem inne piosenki mp3 nic nie działa zmarnowałem już tyle płyt...
 

Do góry Bottom