1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem ze zła decyzją starych

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez jashimara, Styczeń 15, 2010.

1. jashimara

jashimara Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    TM
    Problem wygląda tak wiele lat temu gdy miałem komunię dostałem pieniądze. Kupiłem sobie parę ****reli. Resztę oszczędzałem przez jakiś czas. 2 lata temu z oszczędzonych pieniędzy kupiłem sobie telewizor samung 26 cali HD ready. Przy przeprowadzce starzy uparli się, żeby powiesić MÓJ telewizor wysoko na ścianie bo będzie on za blisko i "popsuje sobie wzrok". Lecz w instrukcji pisze by telewizor był w odległości od oglądającego co najmniej 5x długości swojej przekątnej. A on i byłby ponad 2m ode mnie.Telewizor wisi tak wysoko, że gó*** widać, ponieważ gdy patrzę na obraz z dołu staje się on tak ciemny, że widzę 40% przedstawianej treści. Czy da się zrobić coś w ustawieniach, żeby tak nie było??

P.S.
    Nie chodzi mi o takie rady jak np. Po dłuż sobie coś pod tyłek, albo pochyl telewizor w dół bo po pierwsze stary tak zamontował telewizor, że nie da się pochylić ze względu na brak przestrzeni gdzie mogłyby przejść kable ( już teraz ledwo się mieszczom), kabel zasilający i telewizyjny jest zamurowany przez mojego starego głęboko w żel betonie.:(

2. Lotnik421 Xbox One

3. livingfear

livingfear Guest

raczej nic nie zrobisz bo kazdy telewizor ma swoj kat widzenia np.170 stopni itp.

4. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Niestety nic się nie da zrobić. To nie jest CRT. LCD ma ograniczone kąty widzenia...

Pomoze tylko albo pochylenie go (inaczej ułożyć tv) albo wzięcie go na dół

5. maxan

maxan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    STG
    Jedyne co można doradzić w Twoim wypadku to powiedz staremu żeby powiesił niżej tv albo zdjął go ze ściany i postawił na stopce ;] Kąta widzenia tv nie zmienisz czyli inne zabiegi g*wno Ci dadzą ;]

6. jashimara

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    TM
    Thx. Ale przez te kable zamurowane w ścianie przynajmniej na razie będe musiał oglądać telewizje w salonie albo u brata.

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1061
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Kabel dokupisz zasilający, więc z tym problemu nie ma. W tym przypadku dziecko mądrzejsze od ojca kilka krotnie, gipsować kable:D

8. Splaree

Splaree Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Spróbuj rozjaśnić ekran będzie troszkę białawy ale lepiej jest zazwyczaj :)

9. Zero

Zero Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Pochylenia też raczej kolega nie zmieni bo z tego co wiem to 95% regulowanych uchwytów do telewizorów LCD ma możliwość regulacji prawo - lewo a nie góra - dół

10. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Właśnie większość ma bardziej góra dół a nie prawo lewo ;)

Wiem bo sam używam takich uchwytów ;)

11. jashimara

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    TM
    Tylko, że stary mi nic samemu nie daje robić. Nie mógł znaleźć wejścia hdmi w telewizorze więc go zdjął (wtf?) a jak chciałem coś powiedzieć to spojrzał na mnie jakbym go dźgał nożem. No i zostawiłem go w spokoju. Tylko potem zastałem swój telewizor odwieszony z pochyłem w górę w w prawo.

12. livingfear

livingfear Guest

skoro to jest Twój telewizor to co twój ''stary'' ma do tego?

13. Marcin*

Marcin* Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    no sorry ale tutaj nikt nie pomoze ci w relacjach ty-ojciec. A jesli chodzi o sprawe TV to musisz tate przekonac zeby zmienil decyzje i powiesil go nizej bo na tej wysokosci nie ma sensu zeby w ogole ten telewizor tutaj byl i tyle w temacie.

14. ms_crew

ms_crew Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Co ci rodzice wyrabiaja a te kable zamurowane to juz wogole mistrzostwo swiata.
    Tak jak napisal pzedmowca
    Powiedz mu ze nie mozesz normalnie korzystac z TV a jak ci nie wierzy to niech sobie sam pooglada ten twoj tv

15. jashimara

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    TM
    Właściwie nic. Ale on jest taki że wszystko sam najlepiej potrafi (taki pan świata) np. moja stara miała nową aville ja chciałem pomóc jej coś ustawić i przez moje długie palce przez przypadek wszedłem chyba w opcje a on zabrał mi telefon i powiedział, że nic nie umiem a sam zaczął próbować ustawić tapetę w określonym rozmiarze obracając obraz raz w lewo raz w prawo, albo zagrał raz na moim klocku i w pure nie potrafił wjechać nawet na drogę i zwalił na to, że pad ma duże opóźnienie co jest w cale nie prawdą. Ja się wole mu nie sprzeciwiać, być miłym dla niego bo on też potrafi być dla mnie bardzo wyrozumiały (to nie jest mój biologiczny ojciec), ale zaczyna mnie to zdrowo wku*****. O i sorka bo to jest forum o klocku a nie o moich problemach rodzinnych.

edit: jeszcze raz sorka, temat do zamknięcia.

16. Tomal

Tomal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No więc jedyna możliwość to kiedy nie będzie rodziców - skuć ścianę i zrobić wszystko po swojemu :)

17. ms_crew

ms_crew Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Musisz z nim jeszcze raz pogadac na temat tego TV a jak sie nie zgodzi to wez klocka i graj u niego na TV bo powiedz ze na twoim sie nie da. Moze w koncu zrozumie

EDIT
    dobre :)

Wczytywanie...

Poleć forum