1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem ze zmianą 720 na 1080.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez paTherion, Wrzesień 17, 2011.

1. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Witam serdecznie. Ostatnio zakupiłem monitor Samsunga (led, 24', full HD). Do niego podłączony jest komputer (d-sub) oraz xbox (dvi->hdmi). W ustawieniach konsoli mam dostępne 720 oraz 1080p (1080i jest nieaktywne). Po ustawieniu na
    1080p obraz robi się czarny i dopiero wciśnięcie B powoduje do powrotu do ustawień wcześniejszych. Co może być tym spowodowane? Za odpowiedzi z góry dziękuję :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. maciekww28

maciekww28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    ile ustawia Ci jak dasz rozdzielczość automatycznie w konsoli?

po dvi wyciągnie full hd?

4. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Dopiero zauważyłem taką opcję :p Tak byłem zapatrzony na HD. Właśnie sprawdziłem optymalne i dzieje się to samo co przy 1080p - czarny ekran i po 5 sec około wraca do normalnego (720p).

5. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Niemal wszystkie gry są w 720p więc nie ma potrzeby kombinowania

Wczytywanie...

Poleć forum