1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem ze zmiana danych na koncie.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez OmnfG, Grudzień 3, 2008.

1. OmnfG

OmnfG Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Otoz mam ogromny problem ze zmiana danych ale zacznijmy od poczatku. Konsole kupilem 2 lata temu bylem zapalony do gry wiec poustawialem jakies glupoty zalozylem byle jakiego maila zarejestrowalem na to moje konto a w tym momencie chcialbym zmienic maila i haslo do swojego konta, problem w tym ze maila juz chyba nawet niema bo zostal skasowany a jak jest to nieznam ani hasla ani loginu hasla do konta na xboxa tez juz niepamietam od zawsze loguje mi sie automatycznie. Czy jest jakakolwiek mozliwosc zmiany? Niemam jak sie zalogowac na xbox.com, niemoge zrobic karty gracza itp, znam tylko swoj Gamertag... aha i czy da sie zresetowac albo wogole usunac filtr rodzinny? Poradzicie cos na to ?

Wczytywanie...

Poleć forum