1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem ze znalezieniem hosta w Modern Warfare 2

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez osiu, Kwiecień 11, 2010.

1. osiu

osiu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Jak nadmieniłem w temacie od momentu zainstalowania ostatniej aktualizacji mam problem ze znalezieniem hosta na xbox live. Do momentu ostatniej łatki wszystko było w porządku (znajdowałem od razu ponad 30). Teraz zaobserwowałem zmianę w sposobie szukania (ping <50, 65, 80 itd). Po wielu próbach mam problem z podłączeniem się do gry - hosta nie mogę znaleźć po czym rozłącza mnie z xbox live. Grę rozpocząć mogę tylko w momencie jeśli dostanę zaproszenie od znajomego (ale sam fakt zniechęca do gry). Zastanawiam się czy to nie jest wina mojego lipnego łącza (neo 1mb) ponieważ koleżka ma 6 i u niego gra i buczy. Z początku miał ten sam problem ale i z tego co wyczytałem to inni też (chwile po wydaniu dodatku nikt nie mógł grać).
    Ponadto NAT mam Open także wszystko jest OK, a w innych grach typu Halo, GoW wszystko zostało po staremu.
    Chodzi mi o to, żeby wyjaśnić w czym problem i znaleźć jakieś rozwiązanie. Także pomóżcie w tej sprawie i powiedzcie w czym rzecz i czy was ten sam przypadek dotyczy?.
    Neo 6 mb bede miał od maja - czy to rozwiąże problem czy już mogę się rozglądać za nowym fps-em bo z MW 2 już nici (może BC 2?)
    Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. The_Human

The_Human Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biauyyyystok
    Neostrada jest dość zawodna. Ja bym polecil siec osiedlową... 1mb to dość mało do gry online.Moze szukaj popularnych trybów gry, jak Team Deathmatch?Tam więcej ludzi gra. BFBC2 jest nawet niezły ale czasem trzeba całą mapę przejść zeby wroga spotkać ;/

4. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Hosta nie znajduje bo pewnie duży ping masz.
    Tutaj obczaj i zarzuć wynik
    Pingtest.net - The Global Broadband Quality Test

Wczytywanie...

Poleć forum