1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem ze zniknięciem gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez PreZideNto, Wrzesień 26, 2013.

1. PreZideNto

PreZideNto Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam problem otoz po wgraniu na dysk gry gta V zniknela mi wiekszosc gier (z 45 zostaly 4) podczas ladowania gry konsola sie wylaczyla i od tej pory mam problem probowalem zmieniac sciezki gier ale to pogorszylo sprawe zniknela mi reszta a ustawilem wszystko jak na poczatku:/prosze o pomoc nie mam pojecia co sie moglo stac

2. Lotnik421 Xbox One

3. yago13

yago13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Wgraj od nowa fsd

Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

4. PreZideNto

PreZideNto Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a wiesz moze jak to zrobic bo ja jestem zielony w tej kwesti jak dzialalo to bylo dobrze i nic nigdy przy tym nie grzebalem:/

Wczytywanie...

Poleć forum