1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem ze zrealizowaniem kodu MSP

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MarcinekZ, Sierpień 29, 2012.

1. MarcinekZ

MarcinekZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Witajcie!
    Kupiłem kod na 1600 MSP we Francji. Był to specjalny zestaw z okładką ze skyrima, zachęcający do wykorzystania kodu wlasnie na dodatek do Skyrima "Dawnguard". Do kodu na punkty dolaczany byl kod na prezent w postaci helmu Dragonborna. Wpisalem najpierw na konsoli kod na tenze prezent, zadzialalo, super. Probowalem wpisac nastepny kod na te punkty i ciagle tylko komunikat "wprowadz poprawny kod". Probowalem kilka razy na konsoli, potem na xbox.com i ciagle to samo. Co mam zrobic? Pierwszy kod dzialal wiec drugi tez powinien. Kod ma 25 znakow i litery/cyfry sa czytelne, chociaz probowalem tez zamieniac niektore litery ktore "moglyby byc innymi" ale tez nic. Xzy przed uzyciem dwoch kodow nalezy odczekac jakis czas? Prosze o pomoc

EDIT:
    http://jeux-video.fnac.com/Carte-pre-payee-Skyrim-Xbox-Live-1600-Points-Microsoft-pour-Xbox-360/a4048762/w-4 to jest link do tego produktu we fransuckim sklepie fnac, jesli to mogloby cos pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. newuser1

newuser1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  4. <AssassiN>

<AssassiN> Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opoczno
    moze chodzi o roznice regionalna moze kody francuskie nie dzialaja na Polsce
    EDIT: ale chyba nie to bo to sa kody przeciez europejskie

5. MarcinekZ

MarcinekZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Na pewno nie roznica regionalna, juz kilka razy uzywalem francuskie kody na mojej konsoli. Zwlaszcza ze na jednej karcie byly 2 kody i jeden dziala to dziwne zeby drugi mial blokade. Napisałem do MS, czekam na odpowiedz. Ile mniej wiecej moge czekac?

EDIT:
    Kod był po prostu zły, wadliwy. Pomógł kontakt z MS

Wczytywanie...

Poleć forum