1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem ze zrobieniem obrazu płyty z grą XGD3 pod IHAS124

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mck2, Kwiecień 5, 2012.

1. mck2

mck2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Jak w temacie, mam nagrywarkę IHAS124-19B z wgranym już firmware MAXB..., jest ona podłączona do laptopa za pomocą przejściówki sata/usb.
    Nagrałem nią wcześniej Grę Mass Effect 3 pod LT+3.0 i wszystko poszło bez problemu na 100% - gra działa do tej pory.

Teraz chciałbym tą samą grę którą nagrałem poprzednio przegrać koledze co za czym idzie robię obraz tej płyty ponieważ nie mam już obrazu na dysku. Teraz przy 97% zrzucania wywala mi błąd w IMAGEBURN: I/O Error.

Ktoś ma jakiś pomysł co to może być? Komputer restartowałem nie pomogło.

2. Lotnik421 Xbox One

3. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wrzuć płytę do napędu, przepuść obraz abgx'em i sprawdź czy nie jest ucięty.

Wczytywanie...

Poleć forum