1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem zielonego laika a gra San Francisco" (2011) JTAG.XBOX360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez waldus1987, Wrzesień 25, 2011.

1. waldus1987

waldus1987 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam panowie przejrzałem forum,nie patrzcie na date rejestracji bo przeglądałem je od przed wczoraj a dzisiaj zdecydowałem się zarejestrować

moja konsola to falcon i wgrane mam ixtreme 1.9 o ile się nie mylę i teraz np wyszła gra San Francisco" (2011) JTAG.XBOX360 i chciałbym zagrać ale to ma JTAG co trzeba robić konieczna jest przeróbka na JTAG czy może jakieś obejście inne jest? gram OFFINE i czy na falcona już jest możliwość wgrania JTAG na np nowszego dasha?

przejrzałem forum ale nie jestem w temacie i dla tego pytam muszę konsole przerabiać? bo już na 1.9 mi nic nie pójdzie nowego?jak tak czy to samemu można zrobic? trudne to jest jest może jakiś link do odpowiedniego tematu na forum gdzie i jak co jest pokazane? prosze o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. ZZ123

ZZ123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bora Bora
    Aby zrobić JTAG musisz mieć dash 7371 lub niższy. W chwili obecnej nie ma innej możliwości niż JTAG, aby zagrać w tą grę.

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie mozna, trzeba miec jtag. Fladhowane trzeba miec przynajmniej srednia wiedze z budowy komputerow, checi w szukaniu. Ty nie masz wiec nie poradzisz sobie z tym

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum