1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem zlogowaniem do xbox live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez lord nikon, Styczeń 18, 2010.

1. lord nikon

lord nikon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    głowno
    witam wszystkich jestem nowy więc z góry proszę o wyrozumiałość

mam następujący problem gdy chcę zarejestrować się w xbox live w trakcie rejestracji wyskakuje mi ,,,logowanie do usługi xbox live jest obecnie nie dostępne.spróbuj ponownie później,, i za każdym razem jest ta sama sytuacja.a gdy testuje połączenie w zakładce ustawienia sieci pokazuje że jest wszystko oki i jest połączenie. nie wiem jak to rozwiązać i proszę o pomoc i ewentualnie jakiś pis ,,, krok po kroku,, jak rozwiązać ten problem. szukałem już chyba wszędzie i nigdzie nic nie mogę znaleźć

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Tutek jest na forum już. Jak jest napisane żeby pozniej to spróbuj pózniej.

4. lord nikon

lord nikon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    głowno
    próbuje już bardzo długo i ciągle jest to samo a jeżeli jest gdzieś opisane rozwiązanie problemu to proszę o podanie linka

5. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Zmień w ustawieniach konsoli kraj z Polski na UK lub USA . i nie rejestruj się w internecie na xbox.com . Poza tym jeśli msz przerobioną konsolę to ryzykujesz banem konsoli i raczej nie polecam łączenia konsoli do LIVE-a . A co taki ban robi to zobacz tu : http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f79/ban-faq-31449.html

Wczytywanie...

Poleć forum