1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem związany z Goldem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Krwawy5, Listopad 12, 2010.

1. Krwawy5

Krwawy5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Puławy
    Witam
    Chciałem sobie zamówić gold'a miesięcznego ale pojawił się problem, otóż karta została zweryfikowana ale przy próbie kupna gold'a następuje taki komunikat
    Czy może to być wina że czasowo są problemy z xbox live w Polsce? (mówię tu o problemach z migracją)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krwawy5

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Puławy
    Sorry za post pod postem, ale gdy wchodzę na xbox live i chcę zamówić konto gold za 29zł wyskakuje taka wiadomość

4. seski

seski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Mam ten sam problem. Od wczoraj próbuję. Pewnie problemy z naszym live`m. Jeszcze troche czasu im pewnie zajmie w pełni dostosowanie usługi dla nas. A szkoda, bo do wczoraj można było dostać hełm husarza polskiego.

5. Krwawy5

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Puławy
    Może przez te problemy techniczne trochę przesuną ten dodatek (hełm husarza). I własnie kolejne pytanie jest takie, założyłem sobie drugie konto które było testowym i na nim miałem darmowy miesiąc golda i własnie na nim pojawia się komunikat że jeżeli wykupie xbox live gold na miesiąc to dostane następny miesiąc ale już na tym normalnym koncie widnieje inny komunikat związany z promocją roczną. Macie może podobnie?

6. seski

seski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Tak. Tez wczoraj założyłem drugie konto na swojej konsoli i tez jest na nim opcja wykupienia golda 1+1. I mam pytanie, jak _teraz_ wykupiłbym tego golda na miesiąc+1, to będzie on doliczony od momentu wygaśnięcia tego darmowego golda miesięcznego, czyli od 11.12.2010?

7. karas2002

karas2002 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin / Barlinek
    Udało się komuś kupić te 1+1m za 29zł? Mi też wyskakuje ten błąd. Może trzeba poczekać do końca triala?

8. Kyokushin

Kyokushin Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To jakiś kibel, dziś jest dobra promocja na golda - 12-mcy za 135zł + 600pkt i tez nic się nie da.... kod ten sam.

9. Krwawy5

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Puławy
    Przepraszam na wstępie administracje forum za odkopanie (co prawda swojego) tematu. I jak dalej macie taki kod? Ponieważ dalej jest promocja że 3 miechy golda 60% taniej a bład wyskakuje ten sam :/. (Np. na steam'ie kupowałem przez karte bez problemu). Konto mam w mbanku (izzy konto)

10. Krwawy5

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Puławy
    btw. może ja coś źle wypełniłem? dam dane (oczywiscie nie swoje ^^) jakie wpisuje to tak
    Imię Nazwisko Jan Nowak
    Data wygasniecia 2013.01 (niby na karcie mam cos na styl 2013.01.31 wiec nie wiem moze przez to ze podaje styczen taki blad wystepuje?)
    Ul. adres (tutaj nie wiem podawac prefix ul. ? i ogolnie adres domu podawac w adresie 2?)

11. demen

demen Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Mi skończył się 22 kwietnia chciałem wykupić właśnie po tej promocji 3 miechy za 30 zł i wyskakuje bląd 80150101. Ma ktoś jakis pomysł

Wczytywanie...

Poleć forum