1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez walec17, Styczeń 17, 2013.

1. walec17

walec17 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich.
    Mój pierwszy post:) otóż mam problem z aktualizacjami do gier. Mianowicie kiedy zainstaluje mi się aktualizacja do gry to po pewnym czasie gra sie zawiesza.
    Np. zainstalowałem aktualizacje do hitmana absolution i wszystko pięknie działało a po ostatniej misji gra się wiesza i nic się nie da zrobić. Podobnie jest w Mafii 2 i Fifie 12. Kiedy wyczyszczę pamięć cache to wszystko jest okej ale póki nie zainstaluje tych aktualizacji. Mógłbym oczywiście grać bez tych aktualizacji, ale zależy mi abym podczas gry był połączony z Xbox Live a to jest możliwe tylko wtedy gdy wszystkie aktualizacje są zainstalowane. Dodam jeszcze że nie mam przerabianego Xboxa i wszystko w nim jest oryginalne. Bardzo proszę Was o pomoc. Liczę na Was :) Pozdrawiam :)

Przepraszam że tak się niecierpliwie, ale na prawdę chcę w miarę szybko uzyskać odpowiedź na powyższy problem:) Dlatego bardzo proszę pomóżcie :)

Ok póki co problem rozwiązany. Temat do zamknięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum