1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Nirwel, Maj 17, 2013.

1. Nirwel

Nirwel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam
    Moim problemem jest to iż zakupiłem kabel do transmisji danych żeby głównie przenieść save'y gier, i płytka którą miałem razem z kablem jest odczytywana przez x'a jako "dysk z różnymi materiałami", a po wejściu w ustawienia i pamięć masowa jedyne co mogę zrobić z dyskiem to go skonfigurować (i dostosuj co sprowadza się też do skonfigurowania) gdzie mam na boku napisane, że skasuje wszystko co na nim jest :/ I pytanie brzmi czy da się jakoś inaczej te save'y przenieść? I może informacyjnie dysk ze save'ami to hdd 120gb, a chce je wrzucić na slima 250gb - nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, bo trochę z tego zielony jestem :l

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    musisz to zrobic przez komputer... podlaczyc najpierw jeden dysk, zgrac na pc, podlaczyc drugi i przeniesc na niego, polecam program horizon

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3215
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Nazwa tematu nie opisuje problemu

Wczytywanie...

Poleć forum