1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez GrochuxPompa, Październik 5, 2013.

1. GrochuxPompa

GrochuxPompa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wygon
    Siemka mam problem z odpalaniem gier pod lt 3.0 gry orginalne śmigają max 3 razy otworzę tacke już działa a z kopiami mam problem cały czas wyskakuje mi otwórz napęd bądź wyczyć dysk mokrą ściereczką bądź się zatnie podczas gry proszę o pomoc czy to wina lasera ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Wygląda na lasee

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

4. GrochuxPompa

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wygon
    A masz może pomysła jak do niego się dostać czy coś bo patrz wkładam pesa orginał jak już raz zakręci to jest dobrze potem bd zawsze chodzić a z grami nie orginal... tak nie jest ogółem ciężko ma ją włączyć nwm może źle nagrywam te gry ?

5. GrochuxPompa

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wygon
    Refff

Wczytywanie...

Poleć forum