1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez lagwa, Październik 13, 2009.

1. lagwa

lagwa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, mam problem. Po przjęsciu misji THAT SPECIAL SOMEONE nic się nie dzieje. PRzeszedłem wszystkie misje assasin. Dzwonilem do wsyzstkich. Ciągle tylko dzwoni Packei i krzyczy

2. Lotnik421 Xbox One

3. Zoraj

Zoraj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Na ślub Romana musisz iść. Nie zapomnij ubrać garniaka i ładnych butów

4. lagwa

lagwa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    OK, ale jak? Garnitur mam, na mapce nie ma zadnych znaczników. Czytałem w internecie że dużo jest takich przypadków po tej misji i że prawdopodobnie to bug. Wiem że powinien do mnie zadzwonić Pegorino i dać misję [Z tym układem ale z zabiciem kogos] ale nie daje [ nie dzwoni]

Pobrałem dziś aktualizacje z neta a gra jest na dysku zainstalowana

5. stomil-olsztyn

stomil-olsztyn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczytno/Olsztyn
    bo pewnie w tych godzinach jak pregorino ma dzwonic to chodzisz spać.
    po prostu jezdzij, rob cos caly czas czekaj. na pewno zadzwoni.

6. barrrtek

barrrtek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mazury
    Mi się wydaje że trzeba zadzwonić po Kate,i wtedy po nią pojedziesz i razem idziecie na ślub

7. iceman122

iceman122 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Witam a ja mam pytanko troche z innej beczki gram w dodatek The Ballad of Gay Tony i mam mije od Yousefa porwać pociąg - jestem na miejscu wskakuje na pociąg i w misji chodzi o ty aby dostac sie na przód pociagu w tym ze masz 4 czy 5 gwiazdek i problem mam taki ze dochodze do przodu pociągu podrodze sprzątam gliny i nic sie nie dzieje :( gliny odlatują wanted level nie spada i moge tak sobie jeździć w nieskończoność i jestem jakby przezroczysty bo jak śmigam w drugim mieście to jest to w tunelach i nic mnie nie zabija mimo ze smigam w suficie :) i nic niemoge zrobic oprócz strzelania ale niema do kogo pusto na miescie ani jednej osoby ani samochodów :( co mam zrobic ?? Mam Iextreme 1.51 LiteOn przerobilem w ABGX360 do wave 3. :confused:

8. Suteq

Suteq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Do autora, musisz mieć buty dobre i krawat bodajże. :)

Wczytywanie...

Poleć forum