1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez coolboy, Marzec 2, 2010.

1. coolboy

coolboy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!

Otóż mam mały problem.Dzisiaj kupiłem w lombardzie grę na xboxa 360 "sega rally".Wszystko fajnie, idę do domu i chciałem sobie nagrać grę na dysk a tu nagle lipa.Na dziewięćdziesięciu procentach nagrywanie się zatrzymuje i prosi o wyczyszczenie płytki miękką szmatką.Oczywiście czyściłem ale to nic nie dawało :/
    Konsola jest nie przerabiana a inne gry się normalnie nagrywają.Więc w czym tkwi problem? Dodam tylko że grać też się nie da gdyż po 2 minutach się wyłącza.
    Można jakoś dobrze przeczyścić tą płytkę?Czy trzeba iść do lombardu po zwrot lub wymianę produktu (jak jest to możliwe)?

Proszę o szybką odpowiedź.Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Płyta na pewno jest porysowana i to jest przyczyną :)
    Idź i niech ci zwrócą pieniądze, bo gra jest uszkodzona.

4. coolboy

coolboy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A czy będę mógł oddać grę tak gdzieś za tydzień? Do lombardu mam trochę daleko więc...
    A tak poza tym to trochę wkurza jak już jest 93% i nagle gra nie może się nagrać :(

5. XboxArcade18

XboxArcade18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Myslę że lepiej zwrócić jak najszybciej, bo wiesz jak to jest po tygodniu mogą z niewiadomych przyczyn stwierdzić że to ty porysowałeś...

6. dsdantee

dsdantee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    ja bym na twoim miejscu szedl do tego lombradu jak najszybciej bo pozniej moga sie do ciebie przyczepic ze chciales oddac gre az po tygodniu i moga sobie pomyslec ze to ty ja zepsules.a jak oddasz na drugi dzien to bez zadnego ale powinni ci kase oddac lub gre zamienic

7. gipadam86

gipadam86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    jest tez opcja odnowienia nośnika tak jakby polerowanie płyty na specjalnej maszynie ale to wiaze sie z kosztem co prawda nie wielkim

Wczytywanie...

Poleć forum