1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez fufu7k, Kwiecień 7, 2010.

1. fufu7k

fufu7k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam co muszę zrobić jeżeli w mojej zintegrowanej karcie sieciowej jest tylko jedno wejście na kabel sieciowy i jest do niego podłączony internet z kablówki multimedia 8mb/s. Co muszę zrobić/kupić aby podłączyć swojego x'a do internetu? używam windowsa xp sp3 i mam xboxa pro 60gb jasper. bardzo zależy mi na xboxlive

2. Lotnik421 Xbox One

3. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Dokupić drugą kartę sieciową do kompa i po problemie . Nie jest to wielki wydatek , myślę że jakieś 20-30 zł .

Wczytywanie...

Poleć forum