1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez komaros, Kwiecień 24, 2010.

1. komaros

komaros Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam nagrywarkę dosyć starą: LG GSA-H62NK . NIe może ona nagrywać małymi prędkościami- a może jednak się da więc jak coś mnie sprostujcie. Chodzi o to czy taką nagrywarką mogę nagrać grę na xbox'a 360 i jak to zrobić mam program clone-cd i abgx. Ale z moją nagrywarką może być coś innego...

edit: Nie rozumiem cię HoFi o co ci chodzi??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Serwis24lw

Serwis24lw Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A probowales nagrywac juz ?

4. Push The Tempo

Push The Tempo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rzeszów
    Moim zdaniem bezsensowny temat... musisz sobie sam sprawdzić,najlepiej na jakiejś taniej płycie ,żeby nie wywalić kasy w błoto.

5. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
Wczytywanie...

Poleć forum