1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez KamilMasterPL, Czerwiec 16, 2010.

1. KamilMasterPL

KamilMasterPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siema otóż mam teraz inny problem z moim xboxem ;/
    po wysłaniu do naprawy rod przysłali mi konsole lecz jak włączam to zielone światła są itp. ;} krąg mruga na zielono :} lecz słychać melodyjkę loga i zwich ;/
    czemu to tak ? dodam iż jest brak obrazu ;/
    ponoć za 10 razem xbox się normalnie włącza jak by nigdy nic :}
    trochę dziwna sprawa ;] dodam iż po włączeniu 2 razu radiatory mojego xboxa szybciej chodzą przez co xbox szybciej się grzeje ;]

2. Lotnik421 Xbox One

3. trayman

trayman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    "Ponoć"?
    To włącza się, czy nie? Może użyłeś niewłaściwego słowa?

4. KamilMasterPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    konsola jak włączam to mrugają zielone światełka na pierścieniu lecz na tv jest brak obrazu ;/
    ponoć czasem konsola uruchamia się wyświetla obraz na tv i można grać ale rzadko
    tak to jak wyłączę i włączę i znów czarny ekran i słychać jak by się ładowało i zwich ;/
    na tym kręcącym się znaku xboxa ;]
    dodam iż wentylatorki szybciej się kręcą i konsola się szybciej nagrzewa ;/
    rozumiesz ??

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Zwykły wrak wywal go kup nowego, jest zepsuty i tyle nie wiem czego szukasz w tej historii ;). Wentylatory podkręcone gpu/ania/hania uszkodzone.
    CO ty masz za konsolę, że radiatory ci chodzą?

6. maniak1994

maniak1994 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Daleko stąd.
    Jak wróciła ci z gwarancji , to silij znowu !! OMG , takie trudne ?

7. KamilMasterPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    hmm typu w serwisie powiedział że ana hana też takie problemy powoduję lecz ponoć płyta jest dobra ;] bo co dziwnę po 10 uruchomieniu konsola normalnie działała można było grać lecz po wyłączeniu z nów to samo słychać jak się zawiesza podczas ładowania ;/ ponoć nie obejdzie się bez reabllingu ;/ koszt ok 200 zł ;/
    i mam pytanie czy jak bym kupił takiego jaspera i wymienił płytę główną i w sadził do mojego to czy by działało ? ;]

8. galeon

galeon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    R-sko
    wysłałeś xboxa do serwisu z rodem... zapłaciłeś powiedzmy 80zl za naprawei dostałeś uszkodzonego xboxa… 1 to wołał bym kasę za „naprawę” albo naprawienie konsoli normalnie… nieważne ze xbox działa jak włączysz go za 5 czy 10 razem, on ma działać od razu! Dostałeś gwarancje za ta naprawe? Co to był za serwis?

9. KamilMasterPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    niby coś tam dostałem :}
    lecz miało kosztować 100 zł naprawa roda lecz rod zniknął i pojawia się czarny ekran ;/
    i potem typu mi mówi że nie obejdzie się bez reabellingu ;]
    i koszt będzie ok 200 zl ;/
    i mam też pytanie czy jak bym kupił sobie płytę główną z jaspera to czy bi działało i ta usterka znikła ? ;}

10. galeon

galeon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    R-sko
    ale co to za rozumowanie... kolego... wyslales uszkodzonego xboxa i uszkodzonego otrzymales, jeszcze 100zl wzial i zaraz chce 200... to jest jakis zart chyba.
    jak chce robic reballing za 200zl to daj mu 100zl i powiedz ze 100 juz mu dales bo brac pieniedze za nienaprawiona konsole to jest... oczywiscie na reballing gwarancje min 3-6 mies. kolo musi dac, bo jak bedzie dawal na 2 tygodnie czy miesiac to badz pewien ze po tym czasie konsola odrazu padnie bo jego reballing bedzie niczym innym jak reflow.

Wczytywanie...

Poleć forum