1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez smackersik, Styczeń 5, 2009.

1. smackersik

smackersik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie mam taki oto problem: mój xbox ( ixtreme 1.4 ) nie czyta płyt z DvD DL z grami zaś z płytami CD radzi sobie doskonale. Nie ważne czy na płycie CD jest film czy muzyka napęd czyta ją idealnie zaś gry na DVD DL nie działają, wyświetla się taki oto komunikat : dysk niemożliwy do odtworzenia. Słyszałem że można regulować laser albo go wyczyścić. Proszę o pomoc i radę.

2. Lotnik421 Xbox One

3. pawelkrak

pawelkrak V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków/Wieliczka
    Jaki napęd, czy wczesniej czytał, jak nagrywasz gry itp. Wiele moze byc przczyn tego. Ja bym szukał najpierw w źle nagranej płycie

4. smackersik

smackersik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Napęd to Hitachi-LG, wcześniej nie było żadnych problemów, gry nagrywam tak samo jak zawsze imgburnem prędkością 2,4x, pewnego dnia po prostu napęd przestał czytać gry na DVD DL.

5. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Tu masz wszystko >> http://www.x360iso.org/showthread.php?t=932

Wczytywanie...

Poleć forum