1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem!!!!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bizi19, Wrzesień 25, 2010.

1. bizi19

bizi19 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam problem nagrałem gre z pomoca clone cd wsadzam active cd pozniej plyte z gra gdy prubuje odpalic gre wyskakuje pytanie o aktualizacje gdy chce zaktualizowac wyskakuje blad ze mam przemyc gre szmatka PROSZE O POMOC

//HoFi:2.Nazwa tematu powinna mniej więcej opisywać problem lub zagadnienie w nim zawarte. Każdy temat typu "Problem", "Pomocy" itd. będzie natychmiast zamykany później kasowany.//KOSZ

Wczytywanie...

Poleć forum