1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Yankes17, Styczeń 18, 2009.

1. Yankes17

Yankes17 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam mam taki problem ponieważ planuje zakup xboxa 360 elite na początku lutego i odrazu jak go kupie w ten sam dzien ide do kolesia co mi go przerobi fleshuje takim czymś ixtreme 1.5 i chodzi mi oto że jak go sfleshuje i przywioze go do domu i podłacze do monitora od komputera albo do telewizora i tak bede miał gre pobraną np Bolt Multi3 PAL X360-UNLiMiTED to zeby ja nagrac to musze pierw pobrac program XDVDMulleter Beta 10 tam wczytac obraz zrobic go na dvd i potem uruchomic program burn czy jakos tak i z predkościa 2 zapisac na płycie i wlozyc do xboxa i bedzie gra ale pytanie bo jedni mówią że stealth patche śa tylko potrzebne do gier które wyszły do 2006 roku a od 2006 juz nie sa potrzebne te patche czy to prawda a jak są potrzebne to skąd cos takiego wziąsc i prosze jeszcze o odpowiedz czy dobrze napisał to wszystko jak sie nagrywa itp

2. Lotnik421 Xbox One

3. Barteek10

Barteek10 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  4. Yankes17

Yankes17 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  5. Erno

Erno V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kielce
    tak będzie działać, poczytaj informacje dla początkujących.

6. Yankes17

Yankes17 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    aha a jedno pytanko jeszcze jak robi sie to co jest w poradniku to już nie trzeba tych stealth patchów itp tylko zrobic to co w poradniku wypalic i gra bedzie działac tak?

7. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jeśli gra posiada już Stealth Patch to nie trzeba nic kombinować. Pamiętaj, że te sprawdzenia obrazów z bazą abgx są dla bezpieczeństwa przed banem. Więc jak ci nie zależy to możesz spokojnie odpuścić ten temat, byle gra posiadała jakikolwiek SP.

8. Yankes17

Yankes17 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a jak gra nie posiada Stealth Patch to powiesz mi skąd mogę go wziąsc z jakiej strony? wogule skąd te patchy wzionsc jak nie bedzie ich odrazu w grze?

9. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    wszytskie gry prznajmniej te z 2008-2009 maja juz wgrane patche. sprawdz w programie XDVDMulleter Beta 10 jesli jest ixtereme compatybile to nagrywaj i graj :)

Wczytywanie...

Poleć forum